Home › Innowacyjne spółki w kraju
Home › Innowacyjne spółki w kraju

Innowacyjne spółki w kraju

Produkowanie nowoczesnych maszyn do oczyszczalni ścieków to główne czynności, które stawia przed sobą przedsiębiorstwo Montech. Mimo to skupia na produkcji się również innych towarów wysokiej klasy, służących ochronie środowiska naturalnego. Urządzenia, w jakie można zaopatrzyć się w tej firmie, to maszyny rozdzielające nieczystości stałe i płynne (prasa filtracyjna różnego rodzaju), odwadniające, służące do transportu, sprawdzające się przy higienizacji osadów ściekowych i inne.

Prasa taśmowa to unowocześniona technologia przeznaczona do dokładnego odwadniania osadów różnego rodzaju z mniejszych i średniej wielkości komunalnych oczyszczalni, z punktów uzdatniania wody oraz z zakładów przemysłowych, takich jak rzeźnie czy zakłady hodowli zwierząt. Ten rodzaj urządzenia w firmie Montech proponowany jest w czterech gatunkach. Maszyna wyposażona jest np. w dozownik obrotowy, dwa motoreduktory, a wytworzona została całaze stali kwasoodpornej. Prasa komorowa wyjątkowo przydaje się przy odsączaniu groźnych osadów, ponieważ odfiltrowuje zanieczyszczone części w stanie stałym od stanu płynnego.

Ich najczęstsze zastosowanie jest dostrzegalne w przemyśle spożywczym, cukierniczym, medycznym, piwowarskim, warzywno-owocowym itd. Firma Montech ma możliwość zagwarantować efektywność funkcjonowania maszyny: 30% w oczyszczalniach komunalnych i 80% w przemysłowych. Ze względu na to, że osady ściekowe są sporym problemem dla działalności oczyszczalni, żeby je wyeliminować, stosuje się specjalistyczną technologię, którą okazuje się higienizacja osadów.

Polega ona na mieszaniu ich z wapnem palonym lub innymi składnikami o charakterze higienizującym. Montech oferuje sprzęty takiego typu o wydajności od 1m3/h do 60m3/h. Są zbudowane z: zbiornika komponentu higienizującego, dozownika komponentu higienizującego, przenośnika, mieszalnika. Specjalizacje firmy zwiększają się, a przez to jest ona w stanie zwiększyć zakres swojej aktywności na rynku. Podejmuje się także budowania, rozbudowy, przebudowy oczyszczalni ścieków zlokalizowanych w miastach lub gminach. Oferta jest szeroka, dlatego dobrze jest uwzględnić doświadczenie w branży, które proponuje przedsiębiorstwo Montech..
Oferta:: http://montech.pl

<< Poprzedni
Następny >>